Time of Darkness
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Time of Darkness

Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plaża.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Laureline
Morderca
Laureline


Liczba postów : 37
Join date : 23/06/2010
Age : 29

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Plaża. - Page 2 Left_bar_bleue100/100Plaża. - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: 18

Plaża. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża.   Plaża. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 10:48 pm

-Nic, poza spaleniem mojej bielizny, Ty świrze. -rzuciłam już nie zła, tylko obrażona. Dawałam mu się wytrzeć, ale na razie nic nie mówiłam. -Niech Ci będzie... -zgodziłam się w końcu, chociaż zamiast kolacji wolałabym teraz dostać bieliznę. A Kostucha? Uśmiechała się od ucha do ucha. Tak, widział mnie nago. Ale nie pierwszy raz, więc... Bywa, taki już był. Wparował sobie, kiedy się kąpie czy coś... Wkurzało mnie to, ale on właśnie dlatego to robił. -Widziałem w swoim 'życiu' wiele nagich kobiet, ale Ty wyglądasz najlepiej, wiesz? -spojrzałam na niego zmęczona. -Proszę Cię... -zapomniałam się i powiedziałam to na głos. Damn. -Dobra, tylko nie podglądaj. -zastrzegłam groźnie. W sumie.. co to zmieni, będę sucha, ale i tak się nie ubiorę. Otarć nie przeżyję. Kiedy byłam już sucha, wykręciłam jego bluzę ile się dało i zarzuciłam mu na ramiona, po czym znów przybrałam postać wilka. -No już... -rzuciałm bez emocjonalnie.
Powrót do góry Go down
Crisis
Żniwiarz
Crisis


Liczba postów : 45
Join date : 22/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Plaża. - Page 2 Left_bar_bleue100/100Plaża. - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Upiór
Wiek: Pierwszy upiór na świecie.

Plaża. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża.   Plaża. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 10:54 pm

No tak, jego zachowanie w sumie jemu wydawało się zabawne ale ona była obrażona. Kiedy jednak ona się wycierała to nie zwracała uwagi na niego i pewnie nawet nie zauważyła że na chwilę zniknął. Oj, ta szybkość niczym słońca jest boska. W czasie gdy ona się wycierała on zwiedził już miasto i... ukradł jakąś damską bieliznę. Nie, nie śmiej się że to zbok, po prostu chciał na swoje odpracować. Gdy już pojawił się na plaży, nagle na jego plecach pojawiła się bluza. "Zdążyłem?" Takie pytanie zadał sam sobie po czym odwrócił się.
- Proszę.
Uśmiechnął się mile a na ziemi położył damską bieliznę, (czyt. stanik i.. stringi) po czym znowu się odwrócił.
- Nie bądź na mnie zła, trochę chciałem się podroczyć z Tobą. No.. ale przesadziłem.
Powiedział miłym i ciepłym głosem w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Laureline
Morderca
Laureline


Liczba postów : 37
Join date : 23/06/2010
Age : 29

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Plaża. - Page 2 Left_bar_bleue100/100Plaża. - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: 18

Plaża. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża.   Plaża. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 11:09 pm

Spojrzałam zdziwiona na bieliznę. -Zawsze nosisz ze sobą zapasowy komplet? -spytałam zdezorientowana. Ale potem przypomniałam sobie, że przecież chłopak umiał się teleportować, robił to na łące. Przybrałam postać człowieka i podniosłam stringi. Różowe... Co prawda nie przepadałam za tym typem majtek, ale cóż... Nie chciałam być marudna, lepsze to niż otarcia czy paradowanie po mieście jako wilk, no i raz na jakiś czas można założyć. Po kilku minutach byłam już cała ubrana. Stanęłam przed Cri. Westchnęłam, kładąc dłonie na talii. -Dobra, nie jestem zła. Ale nie rób tak więcej. -szturchnęłam go palcem w brzuch. -To gdzie idziemy na tą obiadokolację? -spytałam. nazwa była jak najbardziej na miejscu, gdyż była około... -Osiemnasta. -podsunął mi Kostucha.


Ostatnio zmieniony przez Laureline dnia Nie Lip 04, 2010 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kriegen
Władca
Kriegen


Liczba postów : 78
Join date : 19/06/2010
Age : 30

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Plaża. - Page 2 Left_bar_bleue100/100Plaża. - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: Żyje już bardzo wiele lat. Sam nie potrafi stwierdzić ile.

Plaża. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża.   Plaża. - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 02, 2010 11:08 pm

W sumie nieźle mu się nudziło więc skierował się na plaże by tam pooglądać trochę świata. Gdy już się tam pojawił zauważył starego, raczej niemile widzianego znajomego Crisis'a. Również była z nim jakaś dziewczyna ale jakie ich relację łączą on w sumie nie wie ale podszeł do nich.
- Witam, Crisis'ie oraz... szanowna wilcza towarzyszko.
Ukłonił się ładnie gdy witał się z nią oraz uśmiech miał na twarzy. Na upiora zaś spojrzał mniej miłym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plaża. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża.   Plaża. - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plaża.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Time of Darkness :: Versius - Tereny Wilkołaków :: Wybrzeże-
Skocz do: