Time of Darkness
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Time of Darkness

Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Łąka

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Merkucio
Hrabia
Merkucio


Liczba postów : 27
Join date : 22/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Łąka - Page 2 Left_bar_bleue100/100Łąka - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: ok 400 lat

Łąka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łąka   Łąka - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 3:29 pm

Przyszedł tu i rozejrzał się. Zobaczył Upiora i dziewczynę, w której rozpoznał wilkołaka.
Usiadł w trawie nieopodal nich i przyglądał się. Był ciekaw co zaraz zobaczy.
Powrót do góry Go down
Crisis
Żniwiarz
Crisis


Liczba postów : 45
Join date : 22/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Łąka - Page 2 Left_bar_bleue100/100Łąka - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Upiór
Wiek: Pierwszy upiór na świecie.

Łąka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łąka   Łąka - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 7:11 pm

Był ciekaw czy dziewczyna zgodzi się, w sumie był pewny że raczej odmówi ale tutaj miła niespodzianka. Gdy weszła na dłoń jego on wstał a dziewczyna była teraz jakieś pięć metrów nad ziemią. Uśmiechnął się po czym rozprostował skrzydła swe i chwile później oboje byli dosyć wysoko. Leciał wolniej niż lata zazwyczaj bo nie chciał by spadła ona z ręki jego więc leciał tak w miarę spokojnie i umiarkowanie. Dziewczyna mogła teraz podziewać widok jakby z lotu ptaka, prawię całą okolice. Cri natomiast zauważył nowo przybyłego wilkołaka dopiero jak odlatywał z ziemi więc nie zdążył się nawet przywitać. Ogólnie widok z tego miejsca był bardzo ładny a i pogoda nie była taka zła więc powinno to się spodobać dziewczynie.
- I jak?
Uśmiechnął się i wzleciał jeszcze wyżej, aż w pewnym momencie surfowali między chmurami.
Powrót do góry Go down
Laureline
Morderca
Laureline


Liczba postów : 37
Join date : 23/06/2010
Age : 29

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Łąka - Page 2 Left_bar_bleue100/100Łąka - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: 18

Łąka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łąka   Łąka - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 7:23 pm

Zauważyłam, a raczej wyniuchałam, jednego z moich braci, ale zdążyłam mu tylko pomachać, bo zaraz wznieśliśmy się w powietrze i wilkołak stał się tylko małą, czarna kropką na tle zieleni trawy. A sama łąka również malała. Teraz widziałam wszystko w promieniu... no, dużym i tyle. Kostucha spokojnie za nami nadążał, w końcu mógł się poruszać z prędkością większą od światła. Bym w końcu śmiercią, prawda? Mógł być gdziekolwiek i kiedy tylko chciał.
Widok był wspaniały. Pewnie dlatego, że widziałam świat z takiej perspektywy pierwszy raz. -I jak? -musiałam prawie krzyczeć, żeby zagłuszyć świst wiatru. -Jest super! -cieszyłam się, że zgodziłam się na tą wycieczkę. A lot w chmurach był chyba najlepszy. Tylko stężenie tlenu było tu niższe, więc i nieco duszno było.
Powrót do góry Go down
Crisis
Żniwiarz
Crisis


Liczba postów : 45
Join date : 22/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Łąka - Page 2 Left_bar_bleue100/100Łąka - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Upiór
Wiek: Pierwszy upiór na świecie.

Łąka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łąka   Łąka - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 7:31 pm

Zabawne, w pewnym momencie minęli się z chmurami o różnych kształtach, a raczej te same które oglądali gdy byli na dole. Cóż on już przyzwyczaił się do takich lotów więc dawał radę. W pewnym momencie jakby stanęli na jednej z chmur.
- Więc, lecimy..
Zaśmiał się, a słychać go raczej dało się dobrze a po chwili chmura pod nimi jakby przerwała się na wylot a oni lecieli w stronę ziemi, nawet jakiś samolot po drodze minęli. A jak byli jakieś dwadzieścia metrów nad ziemią zatrzymał się.
- Masz może jakieś miejsce które chcesz zobaczyć z punktu innego spojrzenia?
Spojrzał na nią i uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Merkucio
Hrabia
Merkucio


Liczba postów : 27
Join date : 22/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Łąka - Page 2 Left_bar_bleue100/100Łąka - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: ok 400 lat

Łąka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łąka   Łąka - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 8:08 pm

Patrzył na to co oni wyczyniają w powietrzu. Uśmiechnął się tylko i wstał. Ciekaw był co oni będą dalej robić. Podszedł więc do nich i spojrzał w ich stronę. - Witajcie! Krzyknął im aby usłyszeli.
Powrót do góry Go down
Laureline
Morderca
Laureline


Liczba postów : 37
Join date : 23/06/2010
Age : 29

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Łąka - Page 2 Left_bar_bleue100/100Łąka - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: 18

Łąka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łąka   Łąka - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 27, 2010 8:31 pm

Kiedy przelecieliśmy przez chmurę, poczułam kropelki wody na twarzy. No tak, w końcu chmury były parą wodną. I dopiero teraz zauważyłam, że jest mi trochę chłodno. Ale zmierzaliśmy już w stronę matki ziemi, więc temperatura wracała do normy. Zdanie wypowiedziane przez Crisisa brzmiało trochę dziwnie, ale sens udało mi się pojąć. -Hmm... -chwilę się zastanawiałam. Co bym chciała zobaczyć z lotu ptaka? Hmm, hmm, no co? -Wiem! Chciałabym zobaczyć morze! -krzyknęłam uradowana taką niepowtarzalna okazją. Przypomniało mi się potem, że mam w kieszeni telefon z aparatem. Wyjęłam więc urządzenie i zaczęłam robić zdjęcia krajobrazu.
Powrót do góry Go down
Crisis
Żniwiarz
Crisis


Liczba postów : 45
Join date : 22/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Łąka - Page 2 Left_bar_bleue100/100Łąka - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Upiór
Wiek: Pierwszy upiór na świecie.

Łąka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łąka   Łąka - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 27, 2010 9:58 pm

Zabawne czyżby dziewczyna z bardzo obrażonej na niego, stała się przychylna i jakoś tam małym szacunkiem go obdarzyła? Chyba tak a on jedynie uśmiechnął się gdy dziewczyna powiedziała co chcę zobaczyć. Machnął kilkukrotnie skrzydłami i leciał w stronę morza, jednak na tyle powoli by dziewczyna mogła robić zdjęcia swoim telefonem. Kilak chwil później zniknęli oboje z tego miejsca.

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łąka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łąka   Łąka - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Łąka
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Time of Darkness :: Versius - Tereny Wilkołaków :: Wielka Polana-
Skocz do: