Time of Darkness
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Time of Darkness

Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dziedziniec.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kriegen
Władca
Kriegen


Liczba postów : 78
Join date : 19/06/2010
Age : 30

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Dziedziniec. Left_bar_bleue100/100Dziedziniec. Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: Żyje już bardzo wiele lat. Sam nie potrafi stwierdzić ile.

Dziedziniec. Empty
PisanieTemat: Dziedziniec.   Dziedziniec. I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 10:27 pm

Kriegen po wybiegnięciu z letniej rezydencji zrozumiał że musi ruszyć w swoją wyprawę i dokonać tego co musi. Bardzo uważnie przedostał się na dziedziniec, gdzie zza jednej z kolumn przyglądał się całej sytuacji. Był opanowany a i w tym momencie wytężył swój zmysł słuchu czy też węchu by móc wyczuć osoby które mogą się tutaj znajdować.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry




Liczba postów : 11
Join date : 14/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Dziedziniec. Left_bar_bleue100/100Dziedziniec. Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa:
Wiek:

Dziedziniec. Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec.   Dziedziniec. I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 10:41 pm

Wielki wicher towarzyszy młodzieńcowi, który ma opanować swoje królestwo przed innymi obywatelami tej rasy. Właśnie niedaleko stoją strażnicy przy zamku, którzy pilnują przejścia.
Powrót do góry Go down
https://timeofdarkness.forumpolish.com
Kriegen
Władca
Kriegen


Liczba postów : 78
Join date : 19/06/2010
Age : 30

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Dziedziniec. Left_bar_bleue100/100Dziedziniec. Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: Żyje już bardzo wiele lat. Sam nie potrafi stwierdzić ile.

Dziedziniec. Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec.   Dziedziniec. I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 10:57 pm

Wsłuchiwał się dokładnie i w stanie był usłyszeć kroki kilku osób. Czyżby robili obchód i patrolowali okolice? Nie, nie mnie o tym myśleć. Gdy usłyszał że kroki ucichły wychylił się lekko za kolumny. Widział trzech ale czy jest ich więcej, zapewne tak. Czekał na dogodny moment aż jeden z nich oddaliłby się od reszty. Jeśli taki moment nadszedł to Kri w szybkim tempie pojawił się zza strażnikiem i spróbował ukręcić mu kark. Jeśli jednak nie udało mu się i został zauważony przez innych to przed dobiegnięciem do ów strażnika zmienia się w swą wilcza formę i wskakuje na niego po czym przegryza mu gardło. W zależności od broni jaką posługują się przeciwnicy obiera inną strategie. Jeśli są to wojownicy walczący w zwarciu to oczywiście szarżuje na nich pierw w celu obalenia jednego z nich by później rozprawić się z drugim. Podczas ów formy wilka posiada znacznie bardziej wyostrzony słuch dlatego nie pozwala zaskoczyć się od tyłu i odskakuje w razie potrzeby. W sposób walki w zwarciu postanawia pokonać jednych. Jeśli natomiast przeciwnicy używają broni dystansowej biegnie on w stronę jednej z kolumn po czym wspina się na nią po czym na ścianę niedaleko kolumny wbija pazury w ścianę gdy podczas ów biegu znajduję się jak najbliżej przeciwnika skaczę na niego w celu rozerwania go na strzępy. Taki sam manewr powtarza aż do wykończenia dystansowych przeciwników. Jeśli natomiast udało mu się zajść pierwszego strażnika niezauważony to po zabiciu go szybko z jego ciałem ukrywa się za kolumną po czym zdejmuję z niego zbroje i zakłada na siebie. Oszpeca twarz umarlaka i wychodzi z martwym ciałem do innych strażników i rozpoczyna akcje jakby teatralną.
- Znalazłem go, jednak nie miałem czasu na pytania więc zabiłem go gdy wyciągnął przeciw mnie broń.
Kri oczywiście w tym momencie schowaną ma twarz pod hełmem jakby więc nie powinni go szybko rozpoznać. Jeśli strażnicy dają się nabrać przechodzi on dalej pod pretekstem przekazania ów informacji królowi o szpiegu.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry




Liczba postów : 11
Join date : 14/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Dziedziniec. Left_bar_bleue100/100Dziedziniec. Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa:
Wiek:

Dziedziniec. Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec.   Dziedziniec. I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 11:02 pm

Właśnie tak mu się udało przejść przez bramę, jednakże na górze dziedzińca są dwaj przy frontonowych drzwiach strażnicy oraz służące chodzące po dziedzińcu robiąc zamieszanie, jednakże droga prowadziła jego w stronę schodów do sali głównej.
Powrót do góry Go down
https://timeofdarkness.forumpolish.com
Kriegen
Władca
Kriegen


Liczba postów : 78
Join date : 19/06/2010
Age : 30

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Dziedziniec. Left_bar_bleue100/100Dziedziniec. Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: Żyje już bardzo wiele lat. Sam nie potrafi stwierdzić ile.

Dziedziniec. Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec.   Dziedziniec. I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 11:13 pm

- To wszystko jest zbyt proste.
Myślał właśnie w ten sposób gdy udało mu się obejść strażników. Szedł cały czas za ów służącą która prowadziła go. Gdy pojawił się przy dwóch strażnikach.
- Mam informacje dla władcy. Mogę przejść? W zamku pojawił się szpieg który próbował mnie zabić. Zabiłem go jednak chciałbym porozmawiać o tym z naszym władcą.
Czekał teraz jedynie na odpowiedź strażników.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry




Liczba postów : 11
Join date : 14/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Dziedziniec. Left_bar_bleue100/100Dziedziniec. Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa:
Wiek:

Dziedziniec. Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec.   Dziedziniec. I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 11:40 pm

Wtedy dwóch strażników się spojrzało na siebie, byli zaintrygowani właśnie tym szpiegiem, jednakże powiedzieli do owego strażnika.
- Dobrze proszę za nami - odpowiedzieli do niego, prowadzili strażnika w stronę sali tronowej gdzie właśnie tam był władca wilkołaków.


z.t z rzekomo strażnikiem.
Powrót do góry Go down
https://timeofdarkness.forumpolish.com
Kriegen
Władca
Kriegen


Liczba postów : 78
Join date : 19/06/2010
Age : 30

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Dziedziniec. Left_bar_bleue100/100Dziedziniec. Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wilkołak
Wiek: Żyje już bardzo wiele lat. Sam nie potrafi stwierdzić ile.

Dziedziniec. Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec.   Dziedziniec. I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 11:43 pm

Uśmiechnął się jedynie, lecz oni nie mogli tego widzieć. W końcu czas zabawić się z tym władcą i odebrać to co należy do Kriegena. Kiedy prowadzili go, najzwyczajniej na świecie po prostu poszedł za nimi do miejsca do którego go prowadzili. Jednak dwójka tych strażników wydaje się idiotami, mogli przynajmniej zapytać go o imię bo jeśli podałby jakieś fałszywe pewnie sam kri wpadłby. No nic, to się chyba nazywa szczęście.

z/t
Powrót do góry Go down
Elizabeth
Księżniczka
Elizabeth


Liczba postów : 115
Join date : 14/06/2010

Karta Postaci
Punkty Zycia:
Dziedziniec. Left_bar_bleue100/100Dziedziniec. Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wampir
Wiek: 19/520 lat

Dziedziniec. Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec.   Dziedziniec. I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 12:43 am

Przyjechała księżniczka oraz dowiedzieli się władca tamten nie żyje to wiedzieli że wampirzyca przyjechała ale była ciężarna oraz chyba wiedzieli z kim. Wpuścili ją, przecież jest księżniczką Wampirów. Znali ją z kilka spotkań byli zadowoleni z przybycia jej.
- Proszę zaprowadźcie konia do stajni i nakarmcie jego - Odpowiedziała do nich uśmiechając się oraz wzięła torbę z dokumentami ważnymi.


z.t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dziedziniec. Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec.   Dziedziniec. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dziedziniec.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dziedziniec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Time of Darkness :: Versius - Tereny Wilkołaków :: Zamek Versius-
Skocz do: